Telefon

0535 669 58 67

Telefon
Teklif Al

Öncelikle endüstriyel üretimde kullanılmaya başlanılan bu ürün, yavaş yavaş yaşamın her alanına yayılmaya başladı. İlk olarak otomobil sanayisinde, otomobil lastiklerinde kullanıldı. Bu sayede firmalar çok daha uygun bir maliyet ile daha sağlam lastikler elde ettiklerini keşfettiler. Bu keşif aslında tüm dünyada başlayacak olan bir değişimin de ayak sesleri oldu.

Laboratuvarda elde edilen bu madde, plastik ham maddesinden üretilen, su geçirmeme özelliğine sahip, dış etmenlerden kolay etkilenmeyen bir tip polimer olarak tanımlanabilir. İlk üretiminden bugüne kadar, oldukça geliştirilmiştir. Bu sayede farklı çeşitlerde poliüretan maddeler elde edilmiştir.

Günümüzde yaygın bir kullanıma sahip ve konforlu yaşamın simgesi olan sprey poliüretan köpük, çeşitli polimer türleriyle hemen her türlü yaşam alanı için uygulanabilen bir montaj türüdür. Aİzmirtajları oldukça geniş ve bir o kadar da uzun ömürlü yapıdadırlar. Ayrıca Sprey Poliüretanlar, tek komponentli, havadaki nem ile kürleşebilen ve kürleştikçe de genleşebilen aerosol formdaki yarı sert, derz dolgu ve izalasyon malzemesi olarak bilinir.

Sprey poliüretan köpük; yeni nesil yalıtımın en bilinen ve sıklıkla tercih edilen, püskürtme tanklarının kullanılmasıyla yüzeye uygulanarak yapıştırılması sağlanan etkili bir yöntem çeşididir. Eviniz, iş yeriniz, okuduğunuz okullar, çalıştığınız yerler kısacası yaşam alanınızın olan her yerde sprey poliüretan köpüklerle karşılaşabilirsiniz.

Call Now Button